Aurelija Tartilaitė

Susidomėjimą kineziterapija paskatino noras išsigydyti sportuojant patirtas traumas. Studijų Vilniaus kolegijoje ir savarankiško mokymosi metu įgytos žinios padėjo man sparčiai atsigauti, todėl dabar noriu padėti ir kitiems žmonėms pagerinti savo savijautą mokslu grįstais būdais.

Labiausiai domina sportinė kineziterapija – traumų gydymas, prevencija, treniruočių ciklų ar pratimų technikos pritaikymas bei išmokymas pagal poreikius, lūkesčius ir galimybes.

Manau, kad padėdama žmogui geriau suprasti savo fizinę būklę, taip pat jam padedu ir aktyviai įsitraukti į reabilitacijos procesą, pajausti daugiau pasitikėjimo savo jėgomis ir pasiryžti įveikti skausmą, traumą ar kitą atramos-judamojo aparato sutrikimą. Realybę atitinkantis požiūris į savo būklę padidina gydymo sėkmės tikimybę ir sumažina sutrikimo atsinaujinimo riziką.

Bedirbdama su traumą patyrusiais sportininkais supratau, kad egzistuoja spraga tarp reabilitacijos po traumos ir grįžimo į sportą, todėl pasirinkau tęsti studijas LSU, specializuotis atletiniame rengime.

Domėjimosi sritys: regbis, sunkioji atletika, VBT (velocity-based training), fizinis parengimas esant traumų istorijai, programų modifikacija arba rengimas, sporto kineziterapija (reabilitacija prieš ar po rekonstrukcijų), grįžimas į sportą (R2P).

Mano tikslas – suteikti kuo daugiau informacijos, paremtos kokybiškais ir naujais moksliniais tyrimais bei padėti klientams rūpintis savo sveikata.

Kineziterapija man yra ne tik „gydymas judesiu“, bet taip pat ir žmogaus supratimo apie jo sveikatą gerinimas.
Siekiu, kad mano sudaromos programos būtų grįstos gera klinikine praktika bei visapusišku požiūriu į žmogų.

Teikiamos paslaugos

Turite klausimų?

Žirmūnų g. 70

+370 658 78 488

I, III: 8-18
II, IV: 14-21
V: 8-19