Vilma Leišienė

Kiek save prisimenu, visada buvau aktyvaus judėjimo entuziastė. Augindama vaikus, turėjau daugiau laisvo laiko, todėl skyriau jį sportui. Jis buvo mano poilsis, pomėgis ir geros savijautos šaltinis. Kai atėjo laikas grįžti į darbą, kuriame daug laiko praleisdavau sėdėdama, nusprendžiau, kad reikia savo profesiją keisti ir sieti ją su fiziniu aktyvumu.

2015 metais baigiau Trenerių mokymų kursus Europos Fitneso mokyklos „Aeromix“ filiale Vilniuje ir įgijau Kūno kultūros ir sporto veiklos leidimą. Nors reguliariai dalyvavau tikslinguose kvalifikacijos kėlimo seminaruose, po poros metų darbo nusprendžiau pagilinti
savo žinias ir 2020 metais įgijau kineziterapeuto kvalifikaciją Vilniaus kolegijoje.

Labai džiaugiuosi savo pasirinkimais, nes galiu dirbti mylimą darbą ir padėti žmonėms suprasti tinkamų judesių naudą. Labiausiai mane domina prevencinė kineziterapija, nes ji padeda žmonėms, kurie vis daugiau laiko praleidžia sėdėdami, jaustis energingais ir ne tokiais pavargusiais.

Ne paslaptis, kad tinkamas ir reguliarus fizinis aktyvumas teigiamai veikia visas organizmo sistemas: gerina širdies ir kraujagyslių veiklą, virškinimo sistemos funkciją, lavina pusiausvyrą ir judesių koordinaciją, teigiamai veikia kraujo spaudimą, kvėpavimo sistemos funkciją, palaiko ir pagerina sąnarių judrumą ir kt. Šitaip sumažinama rizika susirgti lėtinėmis ligomis.

Kineziterapija man yra galimybė jaustis gerai kiekvieną dieną.
Mano tikslas – padėti pamilti judesį, suprasti jo poreikį bei pajausti jo veiksmingumą.

Teikiamos paslaugos

Turite klausimų?

Palikite man žinutę!

Žirmūnų g. 70

+370 658 78 488