Kas yra kineziterapeutas?

Kineziterapeutas išmano atramos-judamajį aparatą, judėjimą ribojančius veiksnius ir geba sukurti kineziterapinį planą, skirtą problemai pašalinti, skausmui kontroliuoti arba traumų prevencijai.

Kam reikalinga kineziterapija?

Kineziterapija reikalinga patyrus traumą, prieš arba po operacijų, siekiant išvengti atramos-judamojo aparato sutrikimų.

Kiek kartų per savaitę turėčiau lankyti PENDEX treniruotes, kad padėtų?

Be konsultacijos ir ištyrimo neįmanoma tiksliai numatyti gydymo trukmės ir reikalingų treniruočių skaičiaus. Dažniausiai tenka koreguoti gydymo planą jo eigoje.

Ko reikėtų atvykstant į konsultaciją ar procedūrą?

Turėkite su savimi patogią ir švarią sportinę aprangą ir avalynę. Taip pat būtų puiku, jei turėtumėte su savimi gertuvę. Turime vandens aparatą ir stengiamės mažinti sunaudojamo plastiko kiekį. Ačiū, kad padedate tausoti gamtą kartu!

Dėl SARS-CoVid-2 turėkite su savimi apsauginę veido kaukę arba respiratorių.

Kaip užsiregistruoti?

Galite užsiregistruoti skambučiu nr. +370 658 78 488 arba tinklalapyje išsiuntę užklausą.

Ar būtinas apsilankymas pas šeimos gydytoją?

Ne, galite iškart kreiptis į kineziterapeutą!

Gydymo trukmė priklauso nuo diagnozės, pažeidimo rimtumo, ligos istorijos ir kitų faktorių.

Gydymo metu atliekami pakartotini ištyrimai, o pagal juos koreguojamas kineziterapinis planas siekiant maksimalaus efektyvumo.

Visų paslaugų kainoraštį rasite čia.

Taip! Centre yra po tris dušus vyrams ir moterims.

Taip! Tualetas ir dušai pritaikyti asmenims su judėjimo negalia.

Reikalinga patogi sportinė apranga ir avalynė su plonesniu padu, kadangi treniruočių metu renkami duomenys apie kūno pusiausvyrą. Minkštas padas gali šiuos duomenis iškraipyti. Taip pat būtų puiku, jei atsineštumėte gertuvę - stengiamės tausoti gamtą ir naudoti mažiau plastiko!

Žinoma! Moterims ypač naudingos jėgos lavinimo treniruotės, kadangi nuo maždaug 30 metų ima nykti raumeninė masė ir retėti kaulai. Šie procesai pagreitėja menopauzės metu. Jų komplikacijos - kompresiniai ("pleištiniai") stuburo slankstelių lūžiai, dėl kurių formuojasi kuprelė (kifozė) ir kiti lūžiai.

Nerandate atsakymo į klausimą?

Su mielu noru atsakysime!