sportinis masažas

Masažą vakaruose išpopuliarino Henrikas Lingas (1776-1839). Jis sukūrė savitą masažo metodiką specialiai profesionaliems fechtuotojams ir gimnastams padėti. Šiuolaikinio sportinio masažo pamatai susiformavo iš Henriko Lingo idėjų. 

kaip veikia sportinis masažas?

padeda atsigauti po fizinio krūvio

Ruošiantis varžyboms treniruočių programų intensyvumas didėja, o kūnas artėja prie savo biocheminių ir fiziologinių galimybių ribų. Sportinis masažas padeda greičiau atsigauti po fizinio krūvio pagerindamas kraujotaką ir padėdamas laktatui ir kitiems metabolitams pasišalinti, o raumenų atsigavimą skatinančioms medžiagoms suplūsti į raumenis.

paruošia fiziniam krūviui

Sportinis masažas neretai taikomas prieš varžybas, kadangi jų metu iš organizmo pareikalaujama maksimalių pastangų. Masažas taikomas apie valandą prieš varžybas siekiant paruošti raumenis krūviui ir sumažinti traumų riziką.

Pagerėja kūno lankstumas, raumenų elastingumas, sumažėja nuovargis, padidėja darbingumo jausmas.

malšina skausmą ir gerina nuotaiką

Trigeriniai taškai gali susiformuoti ne tik atletams, bet ir asmenims, lankantiems sporto klubą ar dienas leidžiantiems biure. Sportinio masažo metu išsiskiria endorfinai, kurie natūraliai malšina skausmą, todėl gerėja nuotaika ir mažėja įtampa.

Svarbu paminėti, kad sportinis masažas yra skausmingesnė procedūra, nei atpalaiduojamasis masažas, kadangi siekiama atpalaiduoti trigerinius taškus.

Masažo kainos

Tipas Apimtis Trukmė Kaina
Sportinis Viso kūno 60 min 60€
Nugaros 30 min 30€
Kojų 40 min 40€
Atpalaiduojantis Viso kūno 60 min 40€
Vienos srities (pečių juosta, kojos, rankos) 30 min 20€
Nugaros 30 min 30€

Įsigyjant 10 masažų kursą taikoma 25% nuolaida, turint bet kurią Pendex treniruoklių sistemos narystę vienkartiniams masažams taikoma 10% nuolaida.

Turite klausimų?

Palikite mums žinutę, su mielu noru atsakysime!

+370 658 78 488

info@v-k-c.lt

Žirmūnų g. 70, Vilnius